Sklep internetowy ForFunFashion.pl otwarty jest przez całą dobę, 365 dni w roku. Przez całą dobę można składać zamówienia. Realizacja zleceń następuje wyłącznie w godz. 9 - 16 w dni powszednie.

ForFunFashion jest prowadzony przez firmę:

For

Andżelika Chruścińska

ul. Milczańska 12B/1

61-131 Poznań, Polska

NIP europejski: PL 666-204-63-46

Nr konta bankowego: 64-1050-1520-1000-0091-4555-0100

ING Bank Śląski S.A.

Dla klientów zagranicznych:

Nr konta bankowego: PL64-1050-1520-1000-0091-4555-0100

SWIFT: INGBPLPW

 

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.

Każde złożone przez Klienta zamówienie jest zobowiązujące. Nie odbierając raz przesyłki pobraniowej tracisz w przyszłości możliwość ponownej wysyłki tą metodą oraz zostaniesz obciążony kosztami poniesionymi przez nas za Twoje nieodebranie paczki.

Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 24h od momentu jego stworzenia.

Zamówienia nadawane są jako paczki/listy priorytetowe. Od momentu wysłania paczki priorytetowej średni czas oczekiwania na nią to 3 dni robocze pocztą. Zamówienia złożone do godz. 15.00 wysyłane są tego samego dnia, po godz. 15 w następnym dniu roboczym. W przypadku trudności z realizacją, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Cennik oraz dokładny czas dostawy znajdziesz w zakładce "Dostawa"

Akceptując regulamin, akceptujesz regulamin dotyczący zwrotów i reklamacji, który znajduje się w zakładce "Zwroty i wymiany".

W sklepie obowiązuje promocja "DARMOWA WYSYŁKA". Warunki promocji znajdziesz w zakładce "Dostawa"

Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli zostanie prawidłowo wypełniony formularz. Niezbędne jest podanie numeru telefonu odbiorcy i adres poczty elektronicznej.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę Vat w zamówieniu wpisz NIP firmy (otrzymując fakturę Vat automatycznie tracisz prawo do zwrotu produktu). Jeśli zamówienie jest wykonywane na firmę i wystawiana jest faktura, klient nie jest osobą prywatną i nie przysługuje mu prawo zwrotu towaru do 14 dni roboczych, w takich przypadkach zamówienie jest traktowane jako zakup na firmę.

Złożone zamówienie może być anulowane drogą telefoniczną lub e-mailową. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są w naszym sklepie wyłącznie w celach informacyjnych.

Kopiowanie zdjęć, tekstów oraz innych informacji zawartych w naszym sklepie jest zabronione. Treści objęte są prawem autorskim, kopiowanie jest nielegalne. Zdjęcia objęte są prawem autorskim, kopiując je bez naszej zgody łamiesz prawo, a sprawa kopiowania zostanie zgłoszona do odpowiednich organów.

Twoje dane będą przez nas przetwarzane zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych wyłącznie w celu realizacji Twoich zamówień i nie będą udostępniane żadnym zewnętrznym podmiotom.